top of page

HODNOCENÍ KLIENTŮ

„Děkuji vám za naši spolupráci! Byla to zajímavá zkušenost na kterou nezapomenu. Upřímně doufám, že už se mi podobný srdcebol nestane, nicméně kdyby se něco přihodilo, tak se rozhodně obrátím znovu na vás.

   Pomohla jste mi ve chvíli, kdy jsem na tom byl špatně a myslel si, že se nikomu nepovede mi pomoct, ale vy jste do dokázala a za to vám děkuji! Byla to pro mne náročná cesta do pekla a zpět, ale díky vám jakoby mi na ramenu seděl anděl a bezpečně mě tou cestou provedl. 

Ještě jednou vám děkuji a přeji úspěchy jak v práci tak v životě, pozitivní náladu a úsměv na tváři. :-)“

– Patrik (1. 10. 2023)

„Moc děkuji za vaši skvělou pomoc a užitečné metody, ke kterým se budu čas od času vracet.

   Jsem pyšná, jak jsme pokročily s úrovní mé asertivity. Dnes a denně se v práci i doma setkávám se situacemi, u kterých si sama řeknu, že bych je dřív neuměla vyřešit, nebo je neuměla vyřešit tak, abych byla spokojená.

   Od srdce vám ještě jednou děkuji a přeji vám do budoucna jen to nejlepší!“

– Kristýna (14. 9. 2023)

K paní Lucii jsem chodila přes 3 roky a udělala jsem na sobě díky ní velký kus práce. Když jsem před třemi lety přišla, tak jsem trpěla na úzkosti a nevěděla jak správně komunikovat a pracovat se svým okolím.

   Potřebovala jsem zapracovat na mnoha oblastech. Mohu nyní říct, že jsem mnohem sebevědomější, klidnější a dokážu stresové situace zvládat o mnoho lépe než dřív. Moc se mi líbilo dostávat užitečné tipy, doporučení a úkoly na mezidobí.

   Děkuji za veškerou práci a celkový posun, který na sobě vidím! :-)

– Monika (5. 9. 2023)

K Lucii jsem docházela rok a půl. Trápil mě nedostatek sebevědomí, sebedůvěry a také úzkosti z některých situací. Netušila jsem, co mám od sezení očekávat, ale byla jsem moc mile překvapena. Na sezení jsem se vždycky těšila Lucie není jen úžasný psycholog, ale taky člověk. Nikdy jsem neměla pocit, že bych se s něčím nemohla svěřit.

   Během naší spolupráce jsem měla nespočet aha momentů, kdy jsem si uvědomila něco, co mi dlouhou dobu unikalo. Když se podívám do svých starých poznámek, vidím na sobě velký posun k lepšímu.
   Ještě jednou Vám, Lucie, za všechno moc děkuji! Jsem velice vděčná, že jsem měla možnost spolupracovat právě s Vámi. Pokud budu v budoucnu zase s něčím bojovat, moc ráda se vrátím.

– Nela (2. 9. 2023)

Lucie, chci vám moc poděkovat za všechna naše sezení. Myslím si, že díky vám jsem hodně přehodnotila vztah k sobě i k rodině. A právě za to vám chci moc poděkovat. Cítím, že mi naše sezení hodně pomohly k dalšímu posunu. Jste skvělá koučka.

   V budoucnu, až se moje situace s dětmi uklidní, se na vás moc ráda znovu obrátím. Plus jsem na vás všude dávala nejlepší hodnocení, tak se vám možná někdo ode mě ozve. Přeji vám jenom to nejlepší a za vše ještě jednou moc děkuji.

– Eva (15. 8. 2023)

Koučink jsem dostala jako dárek k narozeninám a bylo to skvělé. Terapeutka Lucie byla vždy empatická, připravená. Otázky a úkoly, které jsem dostávala, byly krásně promyšlené  donutilo mě to hodně přemýšlet, říct nahlas i hluboké pocity. Měla jsem 10 schůzek a moc mi to pomohlo. Čerpám z toho ještě nyní. Děkuji.

– Nikola (21. 12. 2022)

Lucii jsem vyhledala tento rok podruhé, po tom co mi v roce 2015 velice pomohla hlavně v seberozvoji a životním přístupu. Tentokrát to bylo hlavně kvůli pomoci s řešením složité vztahové situace.

   Ve finále jsme však opět dospěly k řešení v rámci seberozvoje, díky čemuž jsem mohla vyřešit nejen aktuální situaci, ale nastavit si přístup k řešení podobných problémů a situací i do budoucna. Terapie mi otevřela oči a nastavila jsem si postupy, kterých se teď držím.

   Také mi moc vyhovoval způsob online sezení, které jsou perfektní pro hodně zaměstnané lidi jako jsem já. Pokud v budoucnu budu zase na rozcestí, určitě vím, kam se obrátit.

 Renata (17. 11. 2022)

Hledání vhodného terapeuta může být pro mnoho lidí stresující a zdlouhavý proces, já jsem ale uspěla hned napoprvé, a to s Lucií. Celou naši spolupráci bych ráda shrnula jedním slovem: eye-opening.
   Musím přiznat, že jsem byla velmi příjemně překvapená tím, jak fungovala naše online komunikace, a že i po telefonu se dá mnoho témat efektivně prodiskutovat. Lucie je odborníkem na svém místě, je chápavá, milá a vždy reaguje zvídavými otázkami, které člověka nutí k zamyšlení. Nikdy jsem necítila, že by mě jakkoliv soudila, naopak, vnímala jsem její empatický přístup.
   Moc se mi líbily aktivity, které má pro klienty připravené, stejně tak její knížka, kterou jsem již několikrát otevřela. Uvítala jsem také Luciin přístup k seberozvoji, k meditaci a obecně ke zdravému životnímu stylu, který jsme velmi často probíraly.
   Opravdu nemám asi ani jedinou výtku, spolupráce mi dala mnoho podnětů k zamyšlení a k další práci na sobě samé, se kterou rozhodně nehodlám skončit. Je také příjemné vědět, že se na Lucii mohu v budoucnu znovu obrátit, pokud budu potřebovat. Děkuji a velmi ji tímto doporučuji.

– Kateřina (30. 5. 2022)

Není jednoduché shrnout spolupráci s Lucií, ale určitě bych přála všem, aby taky měli tu možnost ji zažít. Osobně mi vyhovovalo, že na sobě člověk musí neustále pracovat, nejen na sezeních, ale i mezi nimi.

   Chválící se rituál si i po skončení spolupráce stále držím a navíc tahle práce na sobě u mě vedla k pocitu empowermentu a zodpovědnosti za svůj život, která už ale není stresující, naopak se stala velmi posilující.

   Lucie říká věci opravdu otevřeně a klade otázky, které pro mě ne vždy bylo jednoduché zodpovědět, ale právě odpovědi na ně mě posunuly nejdále.
   Mimoto, že Lucie je samozřejmě odbornice na svém místě a k tomu si zachovala lidský přístup, tak pro mě velkou přidanou hodnotou byla její open-mindedness, a to, že jsem s ní mohla náhodně používat anglická slova, která nejlépe vystihovala, co se snažím říct.
   Lucii určitě doporučuji, hlavně těm, kteří si zatím nedovolili žít takový život, jaký chtějí.

 Dominika (28. 2. 2022)

Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů.

   Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat, a mnoho a mnoho dalších skvělých věcí…

   Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci.

   Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala.

   Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji. :-)

– Tereza (10. 2. 2021)

K Lucii jsem docházel 2 roky. Nyní, dva měsíce od ukončení naší spolupráce, upřímně nevím, kde mám s hodnocením začít. S Luciinou pomocí jsem se totiž změnil tak, že by mě snad mé staré já ani nepoznalo.

   Mimo jiné jsem si začal vážit svého zdraví, urovnal si vztahy v rodině, úzkosti a deprese dostal na minimum, zlepšil si svoji fyzickou kondici a vůbec se přestal bát života.

   S trochou odstupu si myslím, že tím nejdůležitějším, co jsem si z naší spolupráce odnesl, je porozumění sobě samému. To, že chápu svoje emoce, proč vznikají a jak s nimi pracovat. (Jak kdysi říkávala jedna moudrá psycholožka: "Emoce nejsou nemoce!")

   Lucie má při konzultacích velmi přátelský přístup a jistě vnese do života hezké počasí každému, kdo má pocit, že se nad ním stahují mračna.

– Alois (2. 12. 2020)

„Lucii jsem vyhledal primárně kvůli dlouhodobým neshodám v partnerském vztahu. Během několika sezení si mě nejprve vyslechla, pak jsme prošli několik cvičení, včetně domácích úkolů, které byly zaměřeny na lepší poznání mojí osoby námi oběma. Na základě toho mi pak Lucie několika velice dobře mířenými dotazy umožnila nahlédnout na předchozí otázky jinýma očima.

   Pomohla mi si uvědomit moji hodnotu a moji roli v partnerských neshodách i jiných aspektech života a zažil jsem po dlouhé době několik „aha“ a „wow“ momentů. Mimo jiné bylo samo o sobě skvělé, že jsem si o tom mohl s někým kvalifikovaným otevřeně popovídat. Už jen tím se mi ulevilo a pomohlo mi to si uspořádat myšlenky.

   Lucie je profesionálka a dělá svou práci s nadšením a zodpovědností. Je zřejmé, že má chuť neustále pracovat na zlepšení u svých klientů i u sebe.

   Rozhodně bych ji doporučil. Jsem přesvědčen, že pokud by Vám nebyla schopná pomoci nalézt co hledáte, řekne Vám to sama.“

J. (31. 8. 2020)

Návštěvy u Lucie mi pomohly srovnat zmatek, který jsem sama v sobě měla. Pomohla mě nasměrovat ke zvyšování sebedůvěry,
naučila mě nepotlačovat své vlastnosti a přijmout sama sebe. Díky úkolům, které jsem dostávala na každé sezení, jsem se zlepšila i v umění ocenit své schopnosti a i ty nejmenší úspěchy.
   Lucie mi také doporučila knížku plnou spousty účinných cvičení a zajímavých pohledů na vnímání vlastních myšlenek a pocitů.
   Vnímám v sobě také větší klid, se čímž jsem vždy celkem bojovala.
Děkuji!

– Julie (14. 6. 2020)

Dlouho jsem otálel a rozmýšlel jsem se jestli někam zajít a
nakonec jsem se rozhodl, že zajdu právě k Lucii.
   Celý život zápasím se sebedůvěrou a navíc jsem za sebou měl náročné období, což mě přimělo vyhledat odbornou pomoc.
   Lucie mi pomohla porozumět sobě samému, získat sebedůvěru a hlavně poradit si v případě, že budu mít opět těžké období.
   Na setkání jsem se vždy těšil, až mi přišlo trochu líto, když to skončilo. Snad to v budoucnu nebude potřeba, ale jestli ano tak se rád vrátím. Mockrát děkuji.

– J. (29. 4. 2020)

„Ráda napíšu hodnocení, protože i já jsem se podle nich orientovala. Děkuji za Vaši pomoc a spolupráci, moc jsem si to užila a opravdu mi to pomohlo. Od doby kdy jsem díky našemu sezení zjistila své hodnoty se dost rozvíjím. Přihlásila jsem se na soutěž v pole dance a na kurz rétoriky a mnoho dalších. Moc Vám za tohle děkuji!“

 A. (17. 1. 2020)

Přijít za paní Lucií byl můj nejlepší krok v životě. Naučila jsem se mít radost ze života a ze všeho co přichází, zjistila jsem své hodnoty, podle kterých se dál rozvíjím a učím novým věcem.
Paní Lucii rozhodně doporučuji, vždy mě podpořila a dala pocit důvěry. Děkuji Vám!

– A. (12. 2. 2020)

Vyhledání odborné pomoci a k tomu ještě od Lucie, patří mezi to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Rozhodla jsem se pro návštěvu odborníka z důvodu složitých vztahů v rodině a s tím spojenou nedůvěru, obavy a strach z budoucnosti.

   Díky společné spolupráci jsem dokázala udělat významné pokroky v mém životě, poznala jsem blíže sebe samu a získala sebedůvěru. Těšila jsem se na každé naše setkání a po každém jsem odcházela s pocitem, že jsem se zase posunula o kus dopředu.
   S Lucií jsem byla velice spokojena, považuji ji za odborníka ve svém oboru s profesionálním a lidským přístupem a mohu ji jen doporučit. Jsem přesvědčena, že poznatky a nástroje z terapie ještě využiji ve svém životě, abych mohla dál spokojeně žít.
   Pokud bych v budoucnu potřebovala znovu navštěvovat terapeuta, rozhodně vím, že bych se obrátila opět na Lucii.

– Martina (15. 1. 2020)

Čas strávený s Lucií byl pro můj život v mnoha ohledech zásadním obohacením. Lucie mi pomohla dojít si k řadě zásadních zjištění a aha momentů, řadě nejasných věcí lépe porozumět a vyrovnat se s nimi. Díky tomu jsem nyní menší nervák, dokážu mít od věcí víc odstup a neztrácím energii tím, že bych se strachovala ze své budoucnosti. Naopak, mohu se zaměřit na konstruktivní a pozitivní využívání svého času a zdrojů, které mám k dispozici.

   Lucie mi pomohla také k získání odvahy učinit řadu důležitých životních rozhodnutí. Od našeho seznámení se můj život dost proměnil a já se nyní cítím víc pevně nohama na zemi.
   Lucie je velmi inteligentní žena a své práci dobře rozumí, vždy jsem se u ní cítila v bezpečí a přirozeně se všemi svými pocity a rozpoloženími. K práci Lucie používá řadu nástrojů a úkolů, což jsem brala vždy jako výzvu, skrze kterou mohl člověk sám sebe zas o kousek lépe poznat. Nástroje jsou to praktické a lze se k nim vracet a aplikovat je samostatně kdykoliv.
   Lucii doporučuji kudy chodím a pokud bude v budoucnosti potřeba, ráda se vrátím. Lucie, děkuji Vám za vše a přeji jen to dobré!

– Viki (2. 12. 2019)

Nezvyknem pisat hodnotenia, ale pri pani Ublovej som musel urobit vynimku. Pohla vecami spravnym smerom, ktore som sam dlhe roky nevedel spravne nasmerovat. Velka profesionalita a opravdu ludsky pristup. Moj zivot dostal kvalitu, ktora mi velmi dlho chybala.

– Matěj (25. 11. 2019)

„Rozhodnutí navštívit Lucii bylo jedno z nejlepších, co jsem za můj dosavadní život učinila. Zrovna dnes jsem se dostala k mým starým poznámkám, proč jsem se rozhodla pro terapii (opakované úzkosti, strachy, nestálost v pocitech, nedostatek sebevědomí a asertivity...). Bylo až neuvěřitelné to zpětně číst a uvědomit si, jak velký pokrok jsem ve většině udělala. U několika bodů jsem se dokonce divila, že mě opravdu někdy trápily.
   Lucie vystupuje jako naprostý profesionál. Udržuje si zdravý odstup a nadhled, ale zároveň byla schopna navázat krásné propojení mezi námi a otevřenou atmosféru. Nikdy jsem nepocítila strach se s čímkoliv svěřit, Luciiny reakce byly vždy na místě a vždy mi pomohly nebo otevřely oči.
   Každé sezení v průběhu tři čtvrtě roku bylo něčím přínosné. A můj život se díky této terapii výrazně posunul k lepšímu a stabilnějšímu. Terapii jako takovou bych doporučila úplně všem. A terapii u Lucie doporučuji obzvlášť. :-) Ještě jednou Vám, Lucie, děkuji za všechno!“

 Monika (2. 9. 2019)

„Když jsem šel k Lucii poprvé, pořádně jsem nevěděl, co potřebuji řešit, protože mi přišlo, že hned v několika oblastech svého života tápu. V práci, vztahu a způsobu, jakým životem proplouvám. Lucie mi ale pomohla uvědomit si ohromnou spoustu věcí, odhalit pasti a pastičky, které nám ta pomyslná černá skříňka, kterou máme mezi ušima, neustále připravuje, a laicky řečeno trochu získat půdu pod nohama. A za to jsem jí hrozně vděčný.

   Sezení byla super, mnohokrát jsme se i něčemu zasmáli a vždycky jsem se na ně těšil. (Napsal bych i více, ale asi byste si musela udělat speciální sekci na stránce jen na moji referenci.) Mějte se hezky a užijte si léto.“

 Tomáš (3. 7. 2018)

 

Lucii jsem vyhledala v únoru, kdy jsem se potýkala s úzkostmi a byla si jistá, že je sama nezvládnu. Lucie mi pomohla udělat pár zásadních změn v životě, které mi k lepšímu stavu dost pomohly.

   Byla mojí pravou rukou a naučila mě se na svět koukat realisticky, což považuji za největší přínos, který si od Lucie odnáším. Byla ke mně upřímná, a i když to bylo občas bolestivé, vedlo to k lepším dnům.
   Moc Vám Lucie děkuji za péči a čas, který jste mi věnovala. Vřele Vás doporučuji ať se Vám i nadále daří.

– Michaela (11. 6. 2019)

„Děkuji Vám za Vaši péči a čas, který jste mi věnovala. Nadělila jsem si Vás k svátku... Objednání bylo impulzivní, ale ne neuvážené, dlouho už jsem věděla, že potřebuji odbornou pomoc, jinak skončím špatně. Už pár let cítím, že jsem čím dál ztrápenější a můj život se ubírá špatným směrem.

   Četla jsem už o „koučinku“, ale jsem ráda, že poskytujete také psychologické poradenství, nebylo to tak jednoduché, jak jsem si myslela. Zjistila jsem, že posun dopředu sice nejde tak rychle, jak bych chtěla, ale uvědomění si sama sebe, svých potřeb... A konečně se naučit mít ráda sebe, jsou ty nejlepší lekce, jaké jsem kdy dostala.

   Budu se snažit držet dobrých rad a jít směrem, který jste mi nastínila, abych konečně něco dokázala. Děkuji moc za znovu objevené sebevědomí! (Nebo spíš nově, protože jsem ho nikdy moc neměla.) Hurá do života konečně s nadšením a dobrým pocitem a očekáváním, co mi přinese! Jen mít oči otevřené a nenechat se ubít okolnostmi. Děkuji za nalezení sama sebe! Je to k nezaplacení! :-)“

 X. (1. 6. 2018)

„Již delší dobu jsem uvažovala nad návštěvou odborníka a s výběrem slečny Lucie jsem byla velmi spokojená. Byla milá a trpělivá. Pomohla mi se v sobě více zorientovat, najít své já a sebevědomí, které mi chybělo.

   Na sezeních jsem si rovněž uvědomila, jak je důležité umět vyjádřit svůj názor a své pocity, nebát se s lidmi komunikovat a občas vystoupit z komfortní zóny. Doporučila mi také zajímavou literaturu, dala spoustu skvělých rad a námětů na zamyšlení.

   Na návštěvy jsem se vždy těšila i z důvodu příjemného prostředí. Za tuto spolupráci jsem velice vděčná.“

– M. (26. 4. 2019)

„K Lucii jsem se objednala z potřeby dostat se z vleklé stagnace. S objednáním jsem váhala proto, že se již blížím důchodovému věku a říkala jsem si, že bych měla mít už dost svého rozumu. Rozhodně musím říci, že jsem měla štěstí a vsadila na správného koně.

   Kromě rychle fungujících doporučení jak se vyrovnat s pocity úzkosti mi Lucie pomohla dojít k rozhodnutí o ukončení několik let nefungujícího manželství, přehodnotit plány na budoucí pracovní uplatnění, orientovat se ve složitém vztahu s již dospělou dcerou a začít pracovat na svém osobním rozvoji. Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost se s ní setkat a přeji jí hodně štěstí v životě i práci.“

– R. (23. 3. 2019)

„Pro návštěvu psychologa jsem se rozhodla po dlouhých letech boje sama se sebou (resp. s úzkostnými stavy). Styděla jsem se totiž žádat o pomoc, když mi vlastně nikdo v životě přímo neubližoval.
Nakonec jsem zjistila, že jsem udělala opravdu dobře, když jsem vyhledala tuto pomoc.

   Tady nejde jen o to, že vás někdo vyslechne. Hlavně vám taky ukáže, jak pracovat sám se sebou. Není to o tom, že by se změnila vaše podstata, ale naučíte se, jak různé situace v životě zvládat a najednou bude všechno snazší. Stojí to za to :-).“

– M. (30. 12. 2018)

„Ke slečně Úblové jsem zavítala kvůli svým problémům s úzkostmi. K první návštěvě jsem se musela nějakou dobu odhodlávat, nicméně musím říct, že to nakonec bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy mohla udělat.

   Spolupráce byla moc příjemná a pomohla mi nejenom k tomu, abych dokázala úzkosti, které mě takovou dobu trápili, zvládat, ale také jsem získala i nové vhledy, dozvěděla jsem se něco nového o sobě a zjistila jsem, jak zvládat emoce či reagovat na situace v mém životě. Mockrát za tuto spolupráci děkuji!“

– Jana (19. 12. 2018)

„Lucii jsem vyhledala v průběhu minulého roku, protože jsem se rozhodla řešit vztahovou sféru svého života. K návštěvě jsem se musela nějakou dobu odhodlávat, ale nyní již mohu s jistotou říci, že rozhodnutí Lucii vyhledat bylo určitě dobré.

   Na sezeních jsme analyzovaly nejen oblast, kvůli kterým jsem původně přišla, ale i řadu jiných, které moje postoje, názory a chování také ovlivňovaly. Díky sezením jsem se dozvěděla mnoho nového sama o sobě, o tom, jak nově pohlížet na svoje pocity a na události v mém životě, a především jsem našla vnitřní a klid a pohodu, což mi pomáhá ve všech sférách mého života.

   Spolupráce s Lucií byla velmi příjemná, vždy mi vše osvětlovala otevřeně a v pozitivním duchu mě vedla na cestě k rozvoji a hledání odpovědí. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit, a pokud budu kdykoli v budoucnu potřebovat pomoc kouče či terapeuta, určitě se obrátím zase na ni.“

– K. (24. 8. 2018)

„Lucii jsem poprvé navštívil po několikaměsíčním tápání v důležitých životních otázkách. Pomohla mi učinit nejzásadnější životní rozhodnutí za poslední roky a urovnat si v hlavě své hodnoty. Díky ní nyní kráčím pokojně po nové cestě za lepší budoucností, za což jsem jí velice vděčný.
   Pokud se ještě někdy ocitnu na další životní křižovatce a nebudu si jist, kterou cestou se vydat, rozhodně za ní opět s radostí zavítám. ;-)“

– Jiří (10. 8. 2018)

„Moc děkuji za naši příjemnou spolupráci. Spoustu věcí jsem si uvědomila, Lucie mne navedla na různé jiné úhly pohledu a tento přístup mi pomáhá i nadále.
   Pokud bude zase příležitost, ráda se vrátím. Děkuji! :-)“

– Veronika (1. 8. 2018)

„Příjemný a odborný koučink, doporučena zajímavá literatura ke samovzdělávání pro lepší zvládaní emocí. Určitě konzultace splnily to, s čím na ně šel, možná i nad rámec. Doporučuji a jestli budu koučink v budoucnosti ještě potřebovat, velmi rád se vrátím.“

– Karol (30. 7. 2018)

„Spolupráci se slečnou Úblovou mohu jen doporučit. Její pomoc jsem vyhledal z prevenčních důvodu (koučink), kdy jsme pracovali například na tom, jak komunikovat s okolím, jak pracovat sám se sebou, jak si kvalitně odpočinout, atd. Nicméně mi pomohla také ze strany psychologické, kdy jsme řešili, jak předejít vážnějším psychickým komplikacím.

   Přistup Lucie byl velmi profesionální a přívětivý, avšak do konverzace přidávala striktní zdravý rozum, který mi mnohdy pomohl zhodnotit situaci v jiném měřítku. Návštěvu můžu jen doporučit a těším se na možnou budoucí spolupráci!“

– Matěj (20. 5. 2018)

„K Lucii jsem zavítala po rozchodu s partnerem. Hledala jsem znovu sama sebe, své sebevědomí a často jsem si nebyla jistá svým rozhodnutím o rozchodu. Potřebovala jsem se naučit postavit se sama za sebe, za své hodnoty a názory, které jsem během vztahu ztratila. Již po prvním sezení jsem věděla, že nedělám chybu v tom, že jsem se k Lucii objednala.
   Lucie mi během několika sezení pomohla uvědomit si, z jakých důvodů jsem vztah ukončila, jakého partnera vedle sebe potřebuji, jaké jsou mé životní hodnoty a že některé věci jsou jen v mé hlavě. Naučila mě různé techniky a doporučila knihy ke čtení, které mi během našich sezení také velmi pomohly. Na druhém sezení jsme sestavily určité cíle, na které jsme se v rámci dalších sezení postupně soustředily a řešily je. Vždy jsem odcházela se spokojeným a vyrovnaným pocitem.
   Lucie je profesionál s přátelským a laskavým přístupem. Jsem moc ráda, že jsem vyhledala pomoc právě u ní. Toto rozhodnutí bylo to nejlepší, které jsem pro sebe v danou chvíli mohla udělat.
   Lucie, ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám do života jen to nejlepší!“

– Nikola (6. 5. 2018)

„Lucii jsem navštívila z důvodu dlouhodobé nespokojenosti. Měla jsem objektivně vše a přesto mi něco scházelo a byla jsem bez chuti a radosti do života. Hledaly jsme příčiny mých problémů a objevily skryté rány, o kterých jsem ani nevěděla.
Sezení byla ze začátku náročná, protože jsem o sobě zjišťovala věci, které jsem netušila a šlo o to se s tím vypořádat. Z každého sezení jsem odcházela s poznámkami a úkoly, jejichž plnění mi strašně pomohlo při řešení problémů, stanovení cílů a ujasnění si svých hodnot.

   Nejde to samo, ale pokud bude odhodlaní na sobě pracovat, můžete díky Lucii dosáhnout obrovského osobního zlepšení. Já jsem především nalezla odvahu udělat věci, o kterých jsem si myslela, že jsou v zásadě nemožné. Nyní znám způsoby, jak nakládat s nepříjemnými pocity a situacemi. Po posledním sezení jsem dostala rady do života, které hodlám nadále využívat.
   Sezení jsou příjemná, i když se jde často velmi do hloubky a Lucie vám upřímně sdělí svůj názor, který nemusí být vždy pozitivní. Lucie je milý, empatický a férový člověk a velice jí za to děkuji.“

– D. (3. 5. 2018)

„K Lucii jsem se objednala bez toho, aniž bych úplně přesně věděla co očekávám a také s tím, že jsem nevěděla, jestli můj problém je téma pro psychologa. Od prvního sezení jsem věděla, že jsem udělala správný krok. Lucie byla vždy přátelská, profesionální a připravená, byla schopná poznat v čem je problém a jak na něm pracovat.

   Nejdůležitější bylo, že mi dokázala nabídnout naprosto jiné pohledy a přístupy k věcem a lidem. Bezpečně vím, že v mém životě došlo ke změně tím správným směrem. Lucii mohu vřele doporučit každému, kdo cítí, že podporu potřebuje, ale z jakéhokoli důvodu váhá navštívit odborníka. Vám Lucie velmi děkuji.“

– Veronika (27. 4. 2018)

„Lucie je velmi sympatická, profesionální, optimistická a pokud vidí nějaký problém, který si člověk často ani neuvědomuje, upozorní na něj a poradí, jak s danou věcí pracovat. Máte u ní naprostou jistotu, že vše co dělá a říká, je jen pro Vaše dobro, abyste se v životě cítili lépe a vnitřně se posunuli. Pomohla mi, že jsem se naučila určité věci neřešit a zbytečně se jimi netrápit, zvýšit svoje sebevědomí a lépe se cítit i v pracovní rovině.

   Přiznávám, že jsem i dříve v obtížných situacích přemýšlela, jestli se mám obrátit na odborníka, ale vždy jsem se nakonec rozhodla, že to není potřeba, že to zvládnu sama nebo s pomocí rodiny a přátel. Ano, zvládla jsem to, ale teď už vím, že pokud bych se odhodlala a Lucii oslovila dříve, bylo by to mnohem rychlejší a snazší. Jsem jí vděčná, že mi ukázala některé věci, které jsem neviděla nebo vidět nechtěla a že mi pomohla najít ten správný směr, jak z toho ven. Ještě jednou Lucii moc děkuji.“

– Soňa (30. 3. 2018)

„K Lucii jsem se objednala pouze z jednoho důvodu, nicméně po pár sezeních jsme přišly na další skryté problémy, které mi zbytečně znepříjemňovaly život. Pomohla mi se vypořádat jak s krátkodobými, tak i s dlouhodobými nesnázemi a mohu s klidem říct, že se nyní cítím připravená čelit (téměř) čemukoliv. Naučila jsem se problémy zvládat mnohem efektivněji, s chladnější hlavou a větší chutí do života.
   Její přístup je lidský a veselý (jak už je tu několikrát zmiňováno), přesto jsou její argumenty logicky a srozumitelně podložené. Když člověk potřebuje něco pár týdnů zpracovávat, dá mu prostor a vyslechne jej. A naopak – když se začne motat v kruhu, upozorní na to a pomůže nalézt způsoby, kterými by se z něj dalo uniknout.
   Pokud člověk tápe, potřebuje někoho, kdo jej postrčí správným směrem, nebo alespoň ukáže, kterými všemi směry se lze vydat. Pro mě to v posledních měsících byla Lucie, ale protože doufám, že si nově nabyté vědomosti a zkušenosti udržím v hlavě ještě dlouho, mohu si nyní být svou vlastní Lucií. :-)“

– A. (23. 3. 2018)

„Ještě jednou Vám za všechno moc děkuji! Našich sezení nebylo málo, investice to však byla přínosná a nezbytná – přijít na to všechno sama by mi trvalo roky! Velmi si vážím času, který jste mi věnovala a přeji Vám do budoucna jen to nejlepší.“

 Anna (16. 3. 2018)

Lucii jsem našla náhodou na internetu, když jsem hledala pomoc. Dlouho jsem zvažovala, jestli se objednat nebo ne, ale po přečtení několika recenzí jsem se nakonec odhodlala. V minulosti jsem již u psychologa byla, ale brzy jsem chodit přestala, protože vyprávět neustále jaké jsem z toho měla pocity nebo jak se v každé situaci cítím, nebylo nic pro mě. Měla jsem z toho akorát stresy, kolikrát jsem ani nevěděla, jak přesně se cítím.

   S Lucií to bylo hned od začátku jiné. Začala jsem k ní chodit, protože mě trápily silné a časté úzkosti, které mě vždycky naprosto ovládly a jelikož se mi narodil syn, bála jsem se, že moje chování bude mít velký vliv i na něj, také to hodně nabourávalo můj vztah s partnerem. Již 6 sezení s Lucií mi pomohlo k tomu, abych se cítila v klidu a šťastná. Se svými úzkostmi umím pracovat a již mě neovládají.
   Jsem velmi ráda, že jsem se k Lucii objednala. Její metody jsou inovativní a světové. Dostáváte domácí úkoly a tak na sobě pracujete i sami doma, zprvu si říkáte co a jak, pak to děláte automaticky a postupem času zjistíte, že se Váš pohled na sebe samu a svět kolem změnil a že je Vám vlastně dobře.

   Na první pohled je moc milá a sympatická. Je profesionální, avšak zachovává si lidský přístup. Návštěvu u Lucie můžu vřele doporučit.
   Vám Lucie děkuji za všechno. Poprvé v životě se cítím opravdu spokojená. Mějte se krásně, buďte taková jaká jste a hlavně buďte šťastná. :-)

– Lucie (24. 2. 2018)

„Návštěva Lucie byla pro mne nejlepším životním rozhodnutím. Z dětství jsem si nesla dost trápení, která měla dopad na můj osobní život, který byl jak na houpačce. Chvíli bylo dobře, ale poté se opět dostavili chvíle plné úzkosti a smutku. Několikrát jsem zvažovala návštěvu psychologa. Dvakrát jsem se k tomu odhodlala a narazila na lidi, kteří byli neprofesionální a nedokázali mi pomoc. Kdežto u Lucie jsem hned při první návštěvě cítila, že je to ono. Že jsem se konečně ocitla na pravém místě.

   Sezení s Lucií probíhaly v kamarádském duchu. Cítila jsem se vždy příjemně. Čeho si však vážím nejvíce, je to, že jsem po celou dobu stála díky Lucii pevně nohama na zemi. Vždy mi řekla, jak se věci mají, neslibovala mi hory doly, jako to někteří lidé rádi dělají, ale vždy jsem věděla, jaká je realita.

   Dokázala odhalit veškeré mé bolesti a ani jednu nikdy neopomenula. Bylo skvělé, že na sezeních jsem se nebála cokoli říct, dokonce jsem řekla věci, které by mě ani nenapadlo vyslovit. Ale právě ony byly důležité na mé cestě za lepším já.

   Vždy jsem se cítila v bezpečí. Je skvělé s jakým zájmem a péčí k vám Lucie přistupuje, to se projevuje i v různých úkolech, které během sezení plníte. Nakonec se přistihněte, že na sobě pracujete nejen při sezeních, ale i doma, na cestách, v práci. Moc Vám Lucie děkuji za vše! Vždy na naše sezení budu ráda vzpomínat. Přeji Vám, abyste se měla krásně a byla spokojená a hlavně zdravá!!! :-)“

 Nikola (18. 1. 2018)

„Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za všechny Vaše rady a skvělý lidský přístup. Hodně jsem se od Vás naučila a uvědomila si plno věcí... Opravdu moc jste mi pomohla. Je super, že existují lidé, jako jste Vy. Kytička byla jenom drobné poděkování a jsem moc ráda, že udělala radost. Do Nového roku přeji mnoho spokojených klientů jako jsem já a plno zdraví, štěstí a spokojenosti.“

 Pavlína (29. 12. 2017)

„K Lucii jsem přišla se zmateným pocitem sama k sobě, který se mnohokrát negativně projevil na mém vztahu k okolí. Pomohla mi si uvědomit, co je opravdové, a že není třeba nechávat se strhnout vlastními špatnými myšlenkami, které si často sami vsugerujeme.

   Díky sezením, četbě a praktickým úkolům jsem získala nový pohled na každodenní život a dnes už vím, že nelze hledat stálé a absolutní štěstí, ale spíše rovnováhu mezi vlastními pocity – pozitivními i negativními. A s jejich přijetím pak přichází spokojenost a i vděčnost. Zjistila jsem, že můžu být vděčná za tolik věcí, na které jsem předtím často zapomínala, že nejsou samozřejmostí. Dnes svoje vděčnosti neumím ani vyčíslit, kolik jich je. :-)
   Lucie je skutečná profesionálka, která si zároveň zachovává sympatický lidský přístup. Kdykoli mi byla ochotná vysvětlit jakýkoli zvolený postup či metodu a sezení probíhala vždy systematicky. Také se mi líbilo, že Lucie využívá inovativní přístupy, zejména z Ameriky, kde je tato praxe zavedená více než u nás.
   Lucie, moc Vám proto děkuji. Byla to pro mě ohromná zkušenost a inspirace, na kterou budu vždy ráda vzpomínat.“

 Eliška (23. 12. 2017)

 

„Dlouho jsem váhala, zda bude pro mě bude pomoc psychologa přínosná. Nakonec jsem se rozhodla, že ano, a podle referencí na webu jsem začala hledat odborníka. Na základě zdejších referenci jsem si vybrala koučku Lucii a byla to skvělá volba.

   Byla jsem spokojená, jak s profesionálním přístupem, tak se vzájemným pochopením a hlavně s výsledkem našich sezení. Celkově to pro mě byla jedna z nejlepší investic v mém životě. :-)“

– Hana (17. 12. 2017)

 

„After only four sessions, Lucie was able to help me with my issue and it has changed the way I look at problems and daily life. She knows how to listen and communicate perfectly, I have shed lots of tears in her office but in the end I always felt much better! Thank you Lucie. :-)“

– Marie (5. 11. 2017)

 

„Rád bych se podělil o zkušenost. Když jsem pro sebe hledal osobního kouče na Googlu, Lucie mi vyskočila jako první. Prošel jsem víc stránek, ale její webová prezentace mě nakonec zaujala nejvíc a tak jsem se rozhodl web pročíst detailněji. Zjistil jsem, že je nejen kouč, ale vzděláním i psycholog. To mi přišlo jako velké plus a moje důvěra v její služby vzrostla. To, že studovala v Americe, Anglii a Austrálii na mně zanechalo podobný dojem. Po následném dohledání asi padesáti kladných recenzí na různých webech už moc nebylo o čem dumat.

   Na první setkání jsem si v hlavě trochu urovnal, co bych potřeboval řešit. Příjemně mě překvapilo, jak mě Lucie skrz otázky a usměrnění dovedla až k tomu, že jsme dali dohromady seznam několika cílů spolupráce. Hned od začátku jsem věděl, na čem budeme pracovat a dostalo to jasnější rozměr. Postupně jsme cíle plnili a já na sobě pozoroval, že mám o dost lepší náladu a taky novou důvěru, že to všechno zvládnu.

   Po třech sezeních jsem ale zjistil, že musím pracovně na dva měsíce mimo Prahu. Trochu mě vyděsilo, co to s naším koučováním udělá. Naštěstí se ukázalo, že Lucie pracuje i přes Skype audio, takže jsme zvolili tuhle možnost, zatímco budu pryč. Nakonec se mi tenhle styl práce tak zalíbil, že jsme u něj i zůstali. Líbilo se mi, že jsem se tak vyhnul ucpané Praze a parkování v Palladiu... A hlavně jsem nepocítil, že by tím „pouhým audiem“ naše práce nějak utrpěla.

   Po deseti sezeních můžu říct, že vyhledání kouče bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Léta pocitů viny a frustrace, že nedělám co bych měl, že neznám lidi, co bych znát chtěl... to už je pro mě minulost. Udělal jsem pár změn v práci, vyřešil si něco s rodinou, začal hrát tenis (sen, co jsem odkládal spoustu let) a hlavně si našel novou partnerku. Když jsem do naší spolupráce šel, tolik dobrého jsem ani nečekal. Lucie prostě umí. Doporučuju ji, kudy chodím, a jsem vděčný Googlu, že mi ji tenkrát ve výsledcích ukázal jako první. :-)“

 Luboš (21. 10. 2017)

„Moc si vážím přístupu, schopností a nadšení, se kterými jsem se u koučky setkal. Spolupráce mi dala mnoho poznatků, uvědomění a zjištění, na kom by mi mělo záležet nejvíc.

   Lucie mi pomohla jak v práci tak v soukromém životě a jsem rád, že jsem se pro ni rozhodl. Doporučil bych ji každému, kdo o něčem pochybuje, potřebuje najít sám sebe a především správnou cestu. S nadšením se těším na budoucí sezení, bude-li jich třeba. Děkuju.“

– Petr (21. 8. 2017)

 

„Díky koučovacím sezením s Lucií jsem si v 22 letech poprvé našla přítele. Odhalily jsme, z jakých důvodů se mi nedařilo najít fungující vztah a taky jsem díky vedení byla schopna dát dohromady popis ideálního partnera, který byl realistický, ale hlavně – který se ke mně opravdu hodí. Předtím jsem si vybírala typy, se kterými to prostě nikdy fungovat nemohlo, ale to vidím až teď zpětně.

   Taky jsem si ujasnila, co vlastně mohu svému „ideálu“ nabídnout, a na čem bych měla zapracovat. Lucie mi prozradila, jaká je nejlepší cesta k seznámení s kvalitními muži a pak už to šlo skoro samo. S třetím mužem, kterého jsem poznala teď slavíme 3 měsíce. Nikdy jsem nebyla tak spokojená a vděčím za to právě Lucii.“

 Jana (20. 8. 2017)

 

„Lucie mi pomohla přežít velmi těžké období, kterým jsem procházela a naučila mě na sebe pohlížet trochu jiným způsobem, než kterým jsem byla zvyklá od dětství. Mám ještě spoustu práce a cesty před sebou, ale věřím, že už jsem si vybrala tu správnou. Lucii doporučuji jako odborníka na svém místě.“

– Nikola (19. 7. 2017)

 

„Lucii jsem vyhledal krátce před koncem rozpadajícího vztahu a to z důvodu, abych se stal „lepším partnerem“. Vztah se mi zachránit nepodařilo, ale Lucii se velmi rychle podařilo mi ukázat neuvěřitelně odlišný pohled na věc. Přicházel jsem v slzách s životní „tragédií“, odcházel s úsměvem a jasným plánem, co udělat, abych se posunul blíže k mému štěstí.
   Ani jsem neočekával, ze americké vzdělání Lucie může proměnit naše setkání na hodiny intenzivní práce, která téměř okamžitě nese výsledky. Ať už jsme se s Lucií viděli osobně nebo si volali, každou chvíli jsem cítil její odhodláni mi pomoci. S humorem jí vlastní mi dokázala ukázat, že některé věci děláme jen proto, že nás je kdosi naučil a nás ani nenapadlo to zkusit jinak.
   Lucie mě podpořila v těžkém porozchodovém období, s naprostou samozřejmostí se věnovala gay problematice, pomohla mi překonat moje obavy z „online" seznamování, společně jsme u fotek ze seznamky vytipovali nového „ideálního“ partnera :-), pracovali na tom, jak vztah zdravě začít, posouvat, upevňovat, řešit vztahové konflikty a jak vlastně žít s partnerem tak, abych byl spokojený já i náš vztah.

   Kdy navíc podpořila mojí touho po seberozvoji, našla cestu, ke zvýšení mého sebevědomí, urovnat vztah s rodiči a najít si svoji vlastní cestu ve světě, kde se od nás očekává to, co my vlastně ani nechceme.
   Lucie mi vlastně byla jakýmsi třetím rodičem – pomohla mi se naučit tomu, co člověk potřebuje, aby byl šťastný. Přišel jsem s cílem stát se lepším partnerem a stal jsem se lepším člověkem.
Za mě rozhodně Lucii doporučuji!“

 Jakub (25. 5. 2017)

„Milá Lucie, chci Vám touto cestou poděkovat za Vaše rady a naslouchání. Odnesla jsem si spoustu skvělých nápadů a nových pohledu na věci v mém životě. Děkuji za doporučené zajímavé knížky, meditaci a mnoho dalšího. Určitě budu v započaté cestě osobního rozvoje pokračovat. Vám přeji nekonečně mnoho spokojených klientů a nově nabytých zkušeností. Jste odborník na svém místě a jsem ráda za náš společně strávený čas.“

 Markéta (10. 4. 2017)

„K Lucii jsem chodila na sezení bezmála rok. Důvodem, proč jsem vyhledala její pomoc, byla moje nespokojenost a nejistota snad ve všech zásadních částech života. Ať už se jednalo o práci, rodinu, přátele, problémy s vlastními osobnostními rysy apod.

   Práce s ní byla vždy příjemná a odcházela jsem pozitivně motivovaná svůj život změnit a zlepšit ve všech ohledech. Připravte se ale na to, že nikdo za vás kompletní práci neudělá. Budete dostávat různé domácí úkoly a bude potřeba nad věcmi i mimo sezení intenzivně přemýšlet. Věřím ale, že právě proto byla setkání s Lucií tak efektivní, i když to chvíli trvalo, než se objevily první výsledky, to je pravda :-) Tím, že jsme se ale ani jedna nevzdaly, jsem nakonec mohla odejít jako šťastnější a vyrovnanější člověk.

   Lucie mi nikdy nekázala ani mě nesoudila, čehož jsem se bála. Spíše se pokoušela určité věci vysvětlit a ukázat člověku jiný případný pohled. Všichni totiž žijeme v pomyslném světě, který jsme si v hlavě sami vytvořili a často nevidíme věci reálně.

   Pokud přemýšlíte o návštěvě Lucie, rozhodně ji mohu doporučit. Je to velmi příjemný a otevřený člověk, který má v současné psychologii přehled. Investice do sezení s ní nikdy nebudu litovat. Rozhodně to stálo za každou korunu. :-)“

– Veronika (17. 1. 2017)

 

„Na sezeních i mimo ně jde především o práci klienta, o vaši práci. Ale na to, abyste se mohli vydat na cestu lepších zítřků a našli odhodlání a motivaci, je potřeba dobrý průvodce. Lucie je nejen velký odborník, který se ve své práci opírá o vědecké znalosti, ale také vnímáte, že naproti vám sedí člověk z masa a kostí jako jste vy, který se nepovyšuje, nehraje si na chytřejší. Poskytuje vám novou perspektivu, diskutuje a vede vás k tomu, abyste sami přemýšleli a dospěli k novým pohledům a názorům na sebe sama, své okolí a již zajeté „programy“. Lucie je zkrátka partner.

   Čeho si nesmírně cením je to, že mě dokázala vždy podpořit v mých snech a cestách ke hvězdám, ale když už jsem létala moc vysoko nebo nabrala špatný směr, dokázala mě vrátit na zem a vést k zamyšlení, jak začít znovu. I když máte kolem sebe rodinu a dobré přátele, pro ty je někdy těžké zaujmout takovou roli.
   Díky ní jsem si vyřešila minulost a pronikla do vztahů nejen v mém okolí, ale našla jsem víru a lásku sama v sebe. Proto Lucii doporučuji každému, kdo chce vzít štěstí do vlastních rukou, ale zatím neví, jak na to, bojí se. Nebo možná jen neví co dál, není spokojený s tím, jak se ve svém životě cítí a hledá způsob, jak to změnit a nebýt na to sám.“

– X. (7. 1. 2017)

 

„Lucie, promiňte mi to, já vím, že nic není černé a bílé, ale já to takto napsat musím. Pokud si člověk chce uspořádat život a své myšlenky, chce na sobě pracovat, chce být šťastnější, sebevědomější, uvědomělejší, chce si vyřešit své problémy a chce pochopit, proč se občas chová tak zvláštně, jak se chová, tak není lepší volby, než navštívit právě Lucii.

   Bála jsem se, asi jako většina lidí před první návštěvou, že mě bude soudit, že vlastně nevím, co se v mém životě děje a když to nevím já, jak to může vědět někdo cizí a jak mi může pomoci. Zpětně vidím, že navštívit Lucii bylo jedno mých z nejlepších rozhodnutí a že ani jedna z mých obav nebyla opodstatněná.

   Občas člověk odchází ubrečený, zmatený, občas uvolněný a klidný, ale vždycky odchází silnější, než jaký přišel. Proto terapii doporučuji každému, kdo se stále ještě nerozhodl udělat tento krok vpřed, protože určitě nebude litovat.
A Vám Lucie, děkuji, za Vaši vstřícnost, Váš čas, Vaši energii, Vaše rady a Vaši trpělivost. :-)“

– Michaela (15. 12. 2016)

 

„S návštěvou odborníka jsem celkem dlouho váhala. Nedokázala jsem si úplně přesně představit, jak mi může pomoci a zda to tedy pro mne nebude jen ztráta času (a samozřejmě i peněz). Poměrně brzo jsem se ale ve svém životě dostala do bodu, kdy jsem věděla, že sama si se svým problémem už neporadím a že pokud chci něco změnit, je třeba vyhledat pomoc. A bez přehánění můžu říct, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, jaké jsem v životě udělala.

   Každé sezení s Lucií bylo příjemné a cítila jsem, že se posouvám dál. Společně jsme našly cestu a já jsem už po relativně krátké době zaznamenala, že se kvalita mého života výrazně zlepšuje. Proto bych určitě doporučila každému, kdo s návštěvou odborníka váhá, aby se ničeho nebál, určitě se to vyplatí.“

– X. (10. 11. 2016)

 

„K Lucii jsem se poprvé objednal na základě referencí na několika webech a musím říct, že nelhaly. Naše společná sezení byla (laicky řečeno) na pomezí mezi psychologickým poradenstvím a (pracovním) koučováním. Lucie mi pomohla zaměřit se na řadu podstatných věcí, kterých jsem si do té doby nevšímal, na některé mi pomohla najít jiný pohled, jiné naopak upozadit.

   Za velkou výhodu Lucie považuji studium na americké univerzitě, takže budete mít psychologa či kouče západního střihu se vším všudy. S Lucií si velmi rychle vytvoříte vztah, s pocitem, že se znáte roky, což myslím zásadně přispívá k opravdu otevřenému dialogu. Naši spolupráci tak hodnotím jednoznačně kladně a mohu jen doporučit.“

 Jan (20. 10. 2016)

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem se odhodlala vyhledat odborníka kouče, psychologa. Měla jsem totiž plnou hlavu otázek typu: Co tam vlastně budu vykládat? A co chci vlastně řešit?
   Nakonec bylo rozhodnutí Lucii navštívit absolutně spontánní a nikdy ho nebudu litovat. Otevřela mi oči. Velmi důležité pro mě bylo, že jsem se v její přítomnosti vždy cítila dobře. Tím, že je zcela neutrální k mé osobě i mým starostem (je vlastně takové emocionální Švýcarsko), byla cesta k jádru pudla mnohem přímější a kratší.

   Správně cílenými otázkami mi pomohla uvědomit si to, co jsem díky svému uspěchanému životnímu stylu dávno zapomněla – to, že mám kolem sebe mnohem více dobrých věcí a lidí, než se zdá. Pomohla mi uvědomit si to důležité v životě a toho hodnotu. Díky ní jsem pojmenovala a pochopila příčiny svých problémů a svého „zaseknutí se“ na jednom místě. A když už jsem poznala příčinu, kroky k nápravě se hledaly a podnikaly mnohem snáze, než když člověk jen tak sám tápe.

   Navíc, když máte průvodce, na kterého se můžete obrátit a který první krůčky udělá s Vámi, získáte určitou (sebe)jistotu, že ty další kroky zvládnete sami. Moc Vám, Lucie, děkuji za čas a energii, které jste mi věnovala, pomohla jste mi najít a žít další rozměr života. :-)

– Markéta (28. 7. 2016)

„O návštěvě odborníka jsem dlouho pochybovala, neměla jsem ani konkrétní problém, nevěděla jsem, co vlastně chci řešit. Spolupráce s Lucií mnohonásobně překonala má očekávání. Nejenže jsem s její pomocí dokázala odhalit, kde je vlastně problém, ale také na něm začít intenzivně pracovat.

   Velmi důležité pro mě bylo, že jsem se v její přítomnosti dokázala uvolnit a otevřeně mluvit, pojmenovat své emoce a skutečně se tak dostat k jádru věci. Nesmírně také oceňuji její nadhled a smysl pro humor.

   Mám za sebou 10 sezení a Lucie mi skutečně pomohla dát se znovu do kupy a pohnout se z místa. Návštěvu vřele doporučuji a Lucii tímto děkuji.“

– Julie (13. 4. 2016)

 

„K paní magistře jsem chvíli docházela letos v zimě. Velice mi vyhovoval její přátelský a nijak upjatý přístup. Jako bych si povídala s kamarádkou. Těch pár sezení mi moc pomohlo, abych se dala do pořádku, vymotala se z nepříjemné životní situace a posunula se dál. Jsem ráda, že jsem našla zrovna Lucii a určitě ji doporučuji, není se čeho bát, společně to zvládnete!“

– Lucie (4. 4. 2016)

 

„Mám za sebou několik sezení s paní Úblovou a mohu ji jen doporučit. Moc si mi líbil způsob, jakým tato setkání probíhala. Pomohla mi naučit se lépe orientovat sama v sobě, lépe chápat co se ve mně odehrává v určitých situacích, co sama chci a zároveň se srovnat i v rodinných vztazích.

   Její přístup je velmi citlivý, ale přitom účinný a naprosto profesionální. Je to má první zkušenost s návštěvou odborníka, ke všemu jsem spíše introvertní povahy, takže jsem se nějaký čas odhodlávala, ale k obavám nebyl nejmenší důvod. Děkuji za vše.“

– Petra (23. 12. 2015)

 

„Lucie ovládá umění říct jakékoli poznatky při našich koučovacích hodinách s lehkostí a grácií. Často byly lichotivé, ale neváhala mi říct i to, co se jí na mém projevu nezdálo. Každý den se řídím její radou, že se můžu na ostatní usmívat, přestože jsem odjakživa stydlivka. S Lucií jsme hrály hru a natrénovaly pět otázek, které můžu použít v každé situaci a pak se z toho rozvine zajímavý rozhovor.

   Náš koučink si nemůžu vynachválit a jednohlasně Lucii jako vztahového kouče doporučuji všem, co se v milostném životě potýkají s nějakými problémy.“

 Petra (14. 9. 2015)

Dneska jsem od Lucie odcházela, podaly jsme si ruce jako vždycky a ona mi řekla: Mám z Vás velkou radost! Přitom to je měsíc, kdy jsem k ní došla poprvé, naprosto bez jakýchkoliv očekávání a představ, jen jsem si sedla a čekala, co se bude dít. Kromě toho, že jsem vzhledem ke své situaci převážnou část sezení probrečela, jsem velmi záhy věděla, že rozhodnutí najít si psychologa bylo to nejlepší, co mne mohlo napadnout.
   Lucie je velmi milá, empatická a když je to potřeba, tak nekompromisní. Naše spolupráce nebyla pouze naše sezení, ale také mé domácí úkoly, kterých nebylo málo, a které jsem ráda ochotně dělala. Cítila jsem, že cesta ze dna směrem vzhůru, jde ještě rychleji.

   Kamarádi, rodina, ti vás vyslechnou. Odborník Vám poradí, nasměřuje, otevře oči. Lucie je mistr svého oboru, naši společnou práci můžu už po měsíci hodnotit pozitivně. Cítím, že se ke mně zase vrátilo štěstí. Také vím, jak se svým životem dál naložit. Za to rychlé zhojení a uvědomění děkuji slečně Úblové!

– Lucie (10. 9. 2015)

 

Když jsem šla na první schůzku s Lucií, byla jsem, jak to říci slušně, v háji. Nezvládala jsem školu, rodinná situace byla hrozná a pohádala jsem se s nejlepší kamarádkou. Měla jsem pocit, že jsem na všechno úplně sama a že je všechno špatně.
   Po půl roce jsem šťastná. Umím se radovat z maličkostí. Na všem, co se děje, se snažím najít pozitiva. Jednoduše řečeno, začala jsem znovu žít.
   Co bylo pro mě nejtěžší? Najít v sobě odhodlání a touhu něco změnit. Začít přemýšlet pozitivně a neprotáčet oči. :-)

– Andrea (7. 9. 2015)

 

Slečna Lucie je velice milá a přívětivá. Na každé setkání jsem se těšila a odcházela jsem od ní vždy o něco veselejší a odhodlanější. Celkově mi dopomohla vést spokojenější život, být vyrovnanější a změnit náhled na chování mé i ostatních. Cítím, že jí na pacientovi opravdu záleží a snaží se pochopit a pomoct.

   Volby rozhodně nelituji a v případě potřeby nebudu váhat ji znovu kontaktovat. Komunikace s ní je bezproblémová a rychlá a její ordinace na náměstí Republiky je moc příjemná.

– Lucie (29. 4. 2015)

 

Pokud zrovna teď bádáte nad touto stránkou a nevíte si rady na koho se obrátit, určitě se objednejte. :-) Měla jsem to samé dilema, zkusila jsem státní zdravotnictví, které skutečně zklamalo na plné čáře a vypadalo to, že můj problém se nevyřešení a já z toho opravdu zešílím. Přitom jsem věděla, že to řešení má a jde jen o to, najít tu správnou osobu.

   Paní/slečna Úblová je vždy pohotová, vtipná, vyslechne celý problém, ví, jak odhalit a vyřešit podstatu problému, velmi pečlivě s Vámi pracuje (a nebere to jen jako 50 minut za které má peníze, jako u mnoha jiných), má profesionální přístup a dobré zkušenosti. Člověk se u ní cítí v bezpečí a nemá problém se otevřít a hovořit o svých problémech. V neposlední řadě zná i mnoho užitečných kolegů, doporučila mi kolegyni, která vyřešila moje dlouholeté zažívací potíže. Lze jen doporučit. :-) A za mě, mnohokrát děkuji!

– Barbora (27. 4. 2015)

Slečnu Lucii bych Vám všem, kteří se stále odhodláváte (tak jako já ještě před pár měsíci) zajít k psychologovi, jen doporučila. Je velmi příjemná, pozitivně naladěná a v neposlední řadě vstřícná. Věřte mi, že i já jsem si přestala myslet, že mi není pomoci.

   Díky našim sezením jsem si uvědomila, že abych se cítila vyrovnaná a spokojená, tak musím z něčeho slevit. Také jsem si dříve myslela (upřímně jsem byla vysloveně přesvědčená), že mi psycholog neřekne nic, co bych já o sobě nevěděla. Opak byl pravdou.

   Z našich sezení si asi budu navždy pamatovat, že: 1. nemusíme všemu rozumět, 2. perfekcionismus a spokojenost nejdou dohromady.

   Jsem velmi ráda, že jsem Lucii poznala a moc bych si přála poznat víc lidí jako je ona.

– Aneta (22. 4. 2015)

 

Za paní Lucií jsem se rozhodla zajít, když už jsem nevěděla kudy kam. Selhání v nové škole a obrovské zklamání, že to všechno nefunguje tak dokonale, jak jsem si vysnila a naplánovala, nakonec to vyústilo úzkostmi a strachem do školy vůbec jít. „Nežiji proto, abych byla student. Studuji proto, abych mohla žít. Tyhle dvě věty si budu hodně dlouho pamatovat.

   I díky nim jsem pochopila, že ne všechny cesty v životě musí být nutně ty správné, že občas člověk musí změnit svůj cíl, třeba i trochu snížit laťku, aby byl šťastný a spokojený. A že to štěstí a spokojenost si má člověk pečlivě střežit, že je to jako světélko v duši, a pokud se o něj budeme správně starat, nikdy nevyhasne a pohltí veškerou tmu, ať už je sebevětší. Tohle všechno jsem se během sezení naučila. Naučila jsem se více přemýšlet o sobě samé, o svém životě, cílech a také o lidech, které miluji.

   Paní Lucie je opravdu profesionál a člověk na svém místě, člověk s obrovským srdcem a pochopením pro každého. Miluje svou práci a dělá ji s obrovskou pozitivní energií a nadšením.

– Alžběta (15. 2. 2015)

K paní/slečně Úblové jsem začala chodit před čtyřmi měsíci a hned jsem si k ní vybudovala důvěru. S mými úzkostnými stavy a věčně blbou náladou jsme začaly pracovat a odkrývat jejich podstatu. Sezení probíhají přirozeně a když se svěřuji, tak se cítím bezpečně.

   Konzultace mi přináší jiný pohled na situaci. Fakt, že věci říkám nahlas a mohu si je srovnat v hlavě, mi pomáhá vyrovnat se svými emocemi. Dostala jsem také užitečné rady ohledně mých úzkostí. Hodiny jsou pro mě opravdu přínosné a paní/slečnu psycholožku upřímně doporučuji, je vždy pozitivně naladěná a vtipná. :-)

– Barbora (13. 2. 2015)

K paní/slečně Úblové jsem se objednala po delším odhodlávání, protože jsem se styděla jít k psychologovi. S odstupem času mohu říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí a jsem ráda, že jsem si vybrala právě paní/slečnu Úblovou. Je velmi milá a empatická. Na sezení se těším, probíhají v přátelské atmosféře, mám pocit, že jsme naladěné na stejnou vlnu a hlavně na sobě vidím pokroky. Vřele doporučuji.

– Hana (3. 12. 2014)

 

Mohu opravdu vřele doporučit! Pokaždé odcházím radostná a vyrovnanější, vybavená nápady jak řešit moji situaci, se srovnanými myšlenkami a nadějí v lepší budoucnost. A to je právě to, co od sezení s terapeutem očekávám. Času je málo a člověk se potřebuje posunout i po prvním, druhém setkání.

   Velice se mi líbí, že paní/slečna Úblová se vždy pečlivě na naše sezení nachystala, připravila mi materiály s různými metodami pro zvládání daného problému. Myslím, že je to odborník na správném místě, který svou práci bere velice zodpovědně a na klientech jí skutečně lidsky záleží. Je vidět, že svoje vzdělání a moderní metody aktivně používá, dále rozšiřuje pro co největší klientův benefit. Za mě velká spokojenost a 5 hvězdiček.

– Nikol (14. 11. 2014)

V létě jsem se po několika letech rozešla s přítelem. Trvalo mi pár měsíců, než mi došlo, že už se dohromady nikdy znovu nedáme. S paní psycholožkou teď řešíme můj život, kdo bez přítele vlastně jsem, co chci a jak se můžu mít víc ráda. Přijde mi, že s každým sezením znám sama sebe o něco lépe. V poradně je spoustu květin a obrazů a cítím se tam příjemně.

– Kamila (8. 11. 2014)

Před státnicemi jsem byla ve velkém stresu, z důvodu jak práce tak školy. Měla jsem pocit, ze nemám na nic čas a úkoly nezvládám dokončit. V průběhu několika sezení jsme přehodnotili moje priority a naučila jsem se postupovat víc systematicky. Paní psycholožku můžu doporučit, je vždy pozitivně naladěná a během sezení jsem se cítila příjemně.

– Barbora (28. 10. 2014)

 

Pokud máte někdy pocit, že ať se snažíte sebevíc, stejně je všechno špatné, tak vám doporučuji promluvit si o tom párkrát s Mgr. Úblovou, uvidíte sami, že to až tak ztracené to opravdu není. Moc Vám děkuji a těším se na další spolupráci!

– Ondřej (25. 10. 2014)

„Paní magistra Lucie mi pomáhá s mými úzkostmi. Můj stav se lepší a mohu říci, že se na každé naše setkání těším. Přijdu si vždy na něco nového o sobě. Mohu jen doporučit! :-)

– Eva (24. 10. 2014)

„Working with Lucie was a pleasure, she helped me overcome my anxiety in a friendly way. Her method of getting me to come up with answers to my own questions and guiding me made the things we discussed much more memorable. Since our coaching sessions I have been able to deal with situations I previously avoided much better. I hope to keep improving and I believe that I am on the right track after meeting with Lucie for coaching.“

 Andrew (12. 2. 2014)

„Lucie je naprostý profík, ale i přesto sezení probíhají v přátelském duchu a cítíte se jako doma. Měl jsem již zkušenost s jinými „profesionálními“ kouči, avšak Lucie byla zatím jednoznačně nejlepší. Svým koučinkem mi pomohla vyřešit spoustu věcí, na které bych byl sám krátký. Určitě ji doporučuji.“

Ondřej (20. 5. 2013)

„Za Lucií jsem přišel s osobním problémem v milostném životě, se kterým jsem již dlouho nedovedl pohnout. Díky naší spolupráci se mi v průběhu 6ti sezení povedlo s problémem nejen pohnout, ale i dosáhnout prvních výsledků – koučování od Lucie na to mělo zásadní vliv. Je profesionální, milá a dovede Vám pomoci s čím budete potřebovat. Jako osobního kouče ji doporučuji všemi deseti.“

Pavel (15. 3. 2013)

bottom of page