top of page

HODNOCENÍ KLIENTŮ

Není jednoduché shrnout spolupráci s Lucií, ale určitě bych přála všem, aby taky měli tu možnost ji zažít. Osobně mi vyhovovalo, že na sobě člověk musí neustále pracovat, nejen na sezeních, ale i mezi nimi.

   Chválící se rituál si i po skončení spolupráce stále držím a navíc tahle práce na sobě u mě vedla k pocitu empowermentu a zodpovědnosti za svůj život, která už ale není stresující, naopak se stala velmi posilující.

   Lucie říká věci opravdu otevřeně a klade otázky, které pro mě ne vždy bylo jednoduché zodpovědět, ale právě odpovědi na ně mě posunuly nejdále.
   Mimoto, že Lucie je samozřejmě odbornice na svém místě a k tomu si zachovala lidský přístup, tak pro mě velkou přidanou hodnotou byla její open-mindedness, a to, že jsem s ní mohla náhodně používat anglická slova, která nejlépe vystihovala, co se snažím říct.
   Lucii určitě doporučuji, hlavně těm, kteří si zatím nedovolili žít takový život, jaký chtějí.

 Dominika (28. 2. 2022)

„Lucii jsem vyhledal primárně kvůli dlouhodobým neshodám v partnerském vztahu. Během několika sezení si mě nejprve vyslechla, pak jsme prošli několik cvičení, včetně domácích úkolů, které byly zaměřeny na lepší poznání mojí osoby námi oběma. Na základě toho mi pak Lucie několika velice dobře mířenými dotazy umožnila nahlédnout na předchozí otázky jinýma očima.

   Pomohla mi si uvědomit moji hodnotu a moji roli v partnerských neshodách i jiných aspektech života a zažil jsem po dlouhé době několik „aha“ a „wow“ momentů. Mimo jiné bylo samo o sobě skvělé, že jsem si o tom mohl s někým kvalifikovaným otevřeně popovídat. Už jen tím se mi ulevilo a pomohlo mi to si uspořádat myšlenky.

   Lucie je profesionálka a dělá svou práci s nadšením a zodpovědností. Je zřejmé, že má chuť neustále pracovat na zlepšení u svých klientů i u sebe.

   Rozhodně bych ji doporučil. Jsem přesvědčen, že pokud by Vám nebyla schopná pomoci nalézt co hledáte, řekne Vám to sama.“

J. (31. 8. 2020)

„Ráda napíšu hodnocení, protože i já jsem se podle nich orientovala. Děkuji za Vaši pomoc a spolupráci, moc jsem si to užila a opravdu mi to pomohlo. Od doby kdy jsem díky našemu sezení zjistila své hodnoty se dost rozvíjím. Přihlásila jsem se na soutěž v pole dance a na kurz rétoriky a mnoho dalších. Moc Vám za tohle děkuji!“

 A. (17. 1. 2020)

„Rozhodnutí navštívit Lucii bylo jedno z nejlepších, co jsem za můj dosavadní život učinila. Zrovna dnes jsem se dostala k mým starým poznámkám, proč jsem se rozhodla pro terapii (opakované úzkosti, strachy, nestálost v pocitech, nedostatek sebevědomí a asertivity...). Bylo až neuvěřitelné to zpětně číst a uvědomit si, jak velký pokrok jsem ve většině udělala. U několika bodů jsem se dokonce divila, že mě opravdu někdy trápily.
   Lucie vystupuje jako naprostý profesionál. Udržuje si zdravý odstup a nadhled, ale zároveň byla schopna navázat krásné propojení mezi námi a otevřenou atmosféru. Nikdy jsem nepocítila strach se s čímkoliv svěřit, Luciiny reakce byly vždy na místě a vždy mi pomohly nebo otevřely oči.
   Každé sezení v průběhu tři čtvrtě roku bylo něčím přínosné. A můj život se díky této terapii výrazně posunul k lepšímu a stabilnějšímu. Terapii jako takovou bych doporučila úplně všem. A terapii u Lucie doporučuji obzvlášť. :-) Ještě jednou Vám, Lucie, děkuji za všechno!“

 Monika (2. 9. 2019)

„Když jsem šel k Lucii poprvé, pořádně jsem nevěděl, co potřebuji řešit, protože mi přišlo, že hned v několika oblastech svého života tápu. V práci, vztahu a způsobu, jakým životem proplouvám. Lucie mi ale pomohla uvědomit si ohromnou spoustu věcí, odhalit pasti a pastičky, které nám ta pomyslná černá skříňka, kterou máme mezi ušima, neustále připravuje, a laicky řečeno trochu získat půdu pod nohama. A za to jsem jí hrozně vděčný.

   Sezení byla super, mnohokrát jsme se i něčemu zasmáli a vždycky jsem se na ně těšil. (Napsal bych i více, ale asi byste si musela udělat speciální sekci na stránce jen na moji referenci.) Mějte se hezky a užijte si léto.“

 Tomáš (3. 7. 2018)

 

„Děkuji Vám za Vaši péči a čas, který jste mi věnovala. Nadělila jsem si Vás k svátku... Objednání bylo impulzivní, ale ne neuvážené, dlouho už jsem věděla, že potřebuji odbornou pomoc, jinak skončím špatně. Už pár let cítím, že jsem čím dál ztrápenější a můj život se ubírá špatným směrem.

   Četla jsem už o „koučinku“, ale jsem ráda, že poskytujete také psychologické poradenství, nebylo to tak jednoduché, jak jsem si myslela. Zjistila jsem, že posun dopředu sice nejde tak rychle, jak bych chtěla, ale uvědomění si sama sebe, svých potřeb... A konečně se naučit mít ráda sebe, jsou ty nejlepší lekce, jaké jsem kdy dostala.

   Budu se snažit držet dobrých rad a jít směrem, který jste mi nastínila, abych konečně něco dokázala. Děkuji moc za znovu objevené sebevědomí! (Nebo spíš nově, protože jsem ho nikdy moc neměla.) Hurá do života konečně s nadšením a dobrým pocitem a očekáváním, co mi přinese! Jen mít oči otevřené a nenechat se ubít okolnostmi. Děkuji za nalezení sama sebe! Je to k nezaplacení! :-)“

 X (1. 6. 2018)

„Ještě jednou Vám za všechno moc děkuji! Našich sezení nebylo málo, investice to však byla přínosná a nezbytná – přijít na to všechno sama by mi trvalo roky! Velmi si vážím času, který jste mi věnovala a přeji Vám do budoucna jen to nejlepší.“

 Anna (16. 3. 2018)

„Návštěva Lucie byla pro mne nejlepším životním rozhodnutím. Z dětství jsem si nesla dost trápení, která měla dopad na můj osobní život, který byl jak na houpačce. Chvíli bylo dobře, ale poté se opět dostavili chvíle plné úzkosti a smutku. Několikrát jsem zvažovala návštěvu psychologa. Dvakrát jsem se k tomu odhodlala a narazila na lidi, kteří byli neprofesionální a nedokázali mi pomoc. Kdežto u Lucie jsem hned při první návštěvě cítila, že je to ono. Že jsem se konečně ocitla na pravém místě.

   Sezení s Lucií probíhaly v kamarádském duchu. Cítila jsem se vždy příjemně. Čeho si však vážím nejvíce, je to, že jsem po celou dobu stála díky Lucii pevně nohama na zemi. Vždy mi řekla, jak se věci mají, neslibovala mi hory doly, jako to někteří lidé rádi dělají, ale vždy jsem věděla, jaká je realita.

   Dokázala odhalit veškeré mé bolesti a ani jednu nikdy neopomenula. Bylo skvělé, že na sezeních jsem se nebála cokoli říct, dokonce jsem řekla věci, které by mě ani nenapadlo vyslovit. Ale právě ony byly důležité na mé cestě za lepším já.

   Vždy jsem se cítila v bezpečí. Je skvělé s jakým zájmem a péčí k vám Lucie přistupuje, to se projevuje i v různých úkolech, které během sezení plníte. Nakonec se přistihněte, že na sobě pracujete nejen při sezeních, ale i doma, na cestách, v práci. Moc Vám Lucie děkuji za vše! Vždy na naše sezení budu ráda vzpomínat. Přeji Vám, abyste se měla krásně a byla spokojená a hlavně zdravá!!! :-)“

 Nikola (18. 1. 2018)

„Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za všechny Vaše rady a skvělý lidský přístup. Hodně jsem se od Vás naučila a uvědomila si plno věcí... Opravdu moc jste mi pomohla. Je super, že existují lidé, jako jste Vy. Kytička byla jenom drobné poděkování a jsem moc ráda, že udělala radost. Do Nového roku přeji mnoho spokojených klientů jako jsem já a plno zdraví, štěstí a spokojenosti.“

 Pavlína (29. 12. 2017)

„K Lucii jsem přišla se zmateným pocitem sama k sobě, který se mnohokrát negativně projevil na mém vztahu k okolí. Pomohla mi si uvědomit, co je opravdové, a že není třeba nechávat se strhnout vlastními špatnými myšlenkami, které si často sami vsugerujeme.

   Díky sezením, četbě a praktickým úkolům jsem získala nový pohled na každodenní život a dnes už vím, že nelze hledat stálé a absolutní štěstí, ale spíše rovnováhu mezi vlastními pocity – pozitivními i negativními. A s jejich přijetím pak přichází spokojenost a i vděčnost. Zjistila jsem, že můžu být vděčná za tolik věcí, na které jsem předtím často zapomínala, že nejsou samozřejmostí. Dnes svoje vděčnosti neumím ani vyčíslit, kolik jich je. :-)
   Lucie je skutečná profesionálka, která si zároveň zachovává sympatický lidský přístup. Kdykoli mi byla ochotná vysvětlit jakýkoli zvolený postup či metodu a sezení probíhala vždy systematicky. Také se mi líbilo, že Lucie využívá inovativní přístupy, zejména z Ameriky, kde je tato praxe zavedená více než u nás.
   Lucie, moc Vám proto děkuji. Byla to pro mě ohromná zkušenost a inspirace, na kterou budu vždy ráda vzpomínat.“

 Eliška (23. 12. 2017)

 

„Rád bych se podělil o zkušenost. Když jsem pro sebe hledal osobního kouče na Googlu, Lucie mi vyskočila jako první. Prošel jsem víc stránek, ale její webová prezentace mě nakonec zaujala nejvíc a tak jsem se rozhodl web pročíst detailněji. Zjistil jsem, že je nejen kouč, ale vzděláním i psycholog. To mi přišlo jako velké plus a moje důvěra v její služby vzrostla. To, že studovala v Americe, Anglii a Austrálii na mně zanechalo podobný dojem. Po následném dohledání asi padesáti kladných recenzí na různých webech už moc nebylo o čem dumat.

   Na první setkání jsem si v hlavě trochu urovnal, co bych potřeboval řešit. Příjemně mě překvapilo, jak mě Lucie skrz otázky a usměrnění dovedla až k tomu, že jsme dali dohromady seznam několika cílů spolupráce. Hned od začátku jsem věděl, na čem budeme pracovat a dostalo to jasnější rozměr. Postupně jsme cíle plnili a já na sobě pozoroval, že mám o dost lepší náladu a taky novou důvěru, že to všechno zvládnu.

   Po třech sezeních jsem ale zjistil, že musím pracovně na dva měsíce mimo Prahu. Trochu mě vyděsilo, co to s naším koučováním udělá. Naštěstí se ukázalo, že Lucie pracuje i přes Skype audio, takže jsme zvolili tuhle možnost, zatímco budu pryč. Nakonec se mi tenhle styl práce tak zalíbil, že jsme u něj i zůstali. Líbilo se mi, že jsem se tak vyhnul ucpané Praze a parkování v Palladiu... A hlavně jsem nepocítil, že by tím „pouhým audiem“ naše práce nějak utrpěla.

   Po deseti sezeních můžu říct, že vyhledání kouče bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Léta pocitů viny a frustrace, že nedělám co bych měl, že neznám lidi, co bych znát chtěl... to už je pro mě minulost. Udělal jsem pár změn v práci, vyřešil si něco s rodinou, začal hrát tenis (sen, co jsem odkládal spoustu let) a hlavně si našel novou partnerku. Když jsem do naší spolupráce šel, tolik dobrého jsem ani nečekal. Lucie prostě umí. Doporučuju ji, kudy chodím, a jsem vděčný Googlu, že mi ji tenkrát ve výsledcích ukázal jako první. :-)“

 Luboš (21. 10. 2017)

„Díky koučovacím sezením s Lucií jsem si v 22 letech poprvé našla přítele. Odhalily jsme, z jakých důvodů se mi nedařilo najít fungující vztah a taky jsem díky vedení byla schopna dát dohromady popis ideálního partnera, který byl realistický, ale hlavně – který se ke mně opravdu hodí. Předtím jsem si vybírala typy, se kterými to prostě nikdy fungovat nemohlo, ale to vidím až teď zpětně.

   Taky jsem si ujasnila, co vlastně mohu svému „ideálu“ nabídnout, a na čem bych měla zapracovat. Lucie mi prozradila, jaká je nejlepší cesta k seznámení s kvalitními muži a pak už to šlo skoro samo. S třetím mužem, kterého jsem poznala teď slavíme 3 měsíce. Nikdy jsem nebyla tak spokojená a vděčím za to právě Lucii.“

 Jana (20. 8. 2017)

 

„Lucii jsem vyhledal krátce před koncem rozpadajícího vztahu a to z důvodu, abych se stal „lepším partnerem“. Vztah se mi zachránit nepodařilo, ale Lucii se velmi rychle podařilo mi ukázat neuvěřitelně odlišný pohled na věc. Přicházel jsem v slzách s životní „tragédií“, odcházel s úsměvem a jasným plánem, co udělat, abych se posunul blíže k mému štěstí.
   Ani jsem neočekával, ze americké vzdělání Lucie může proměnit naše setkání na hodiny intenzivní práce, která téměř okamžitě nese výsledky. Ať už jsme se s Lucií viděli osobně nebo si volali, každou chvíli jsem cítil její odhodláni mi pomoci. S humorem jí vlastní mi dokázala ukázat, že některé věci děláme jen proto, že nás je kdosi naučil a nás ani nenapadlo to zkusit jinak.
   Lucie mě podpořila v těžkém porozchodovém období, s naprostou samozřejmostí se věnovala gay problematice, pomohla mi překonat moje obavy z „online" seznamování, společně jsme u fotek ze seznamky vytipovali nového „ideálního“ partnera :-), pracovali na tom, jak vztah zdravě začít, posouvat, upevňovat, řešit vztahové konflikty a jak vlastně žít s partnerem tak, abych byl spokojený já i náš vztah.

   Kdy navíc podpořila mojí touho po seberozvoji, našla cestu, ke zvýšení mého sebevědomí, urovnat vztah s rodiči a najít si svoji vlastní cestu ve světě, kde se od nás očekává to, co my vlastně ani nechceme.
   Lucie mi vlastně byla jakýmsi třetím rodičem – pomohla mi se naučit tomu, co člověk potřebuje, aby byl šťastný. Přišel jsem s cílem stát se lepším partnerem a stal jsem se lepším člověkem.
Za mě rozhodně Lucii doporučuji!“

 Jakub (25. 5. 2017)

„Milá Lucie, chci Vám touto cestou poděkovat za Vaše rady a naslouchání. Odnesla jsem si spoustu skvělých nápadů a nových pohledu na věci v mém životě. Děkuji za doporučené zajímavé knížky, meditaci a mnoho dalšího. Určitě budu v započaté cestě osobního rozvoje pokračovat. Vám přeji nekonečně mnoho spokojených klientů a nově nabytých zkušeností. Jste odborník na svém místě a jsem ráda za náš společně strávený čas.“

 Markéta (10. 4. 2017)

„K Lucii jsem se poprvé objednal na základě referencí na několika webech a musím říct, že nelhaly. Naše společná sezení byla (laicky řečeno) na pomezí mezi psychologickým poradenstvím a (pracovním) koučováním. Lucie mi pomohla zaměřit se na řadu podstatných věcí, kterých jsem si do té doby nevšímal, na některé mi pomohla najít jiný pohled, jiné naopak upozadit.

   Za velkou výhodu Lucie považuji studium na americké univerzitě, takže budete mít psychologa či kouče západního střihu se vším všudy. S Lucií si velmi rychle vytvoříte vztah, s pocitem, že se znáte roky, což myslím zásadně přispívá k opravdu otevřenému dialogu. Naši spolupráci tak hodnotím jednoznačně kladně a mohu jen doporučit.“

 Jan (20. 10. 2016)

„Lucie ovládá umění říct jakékoli poznatky při našich koučovacích hodinách s lehkostí a grácií. Často byly lichotivé, ale neváhala mi říct i to, co se jí na mém projevu nezdálo. Každý den se řídím její radou, že se můžu na ostatní usmívat, přestože jsem odjakživa stydlivka. S Lucií jsme hrály hru a natrénovaly pět otázek, které můžu použít v každé situaci a pak se z toho rozvine zajímavý rozhovor. Náš koučink si nemůžu vynachválit a jednohlasně Lucii jako vztahového kouče doporučuji všem, co se v milostném životě potýkají s nějakými problémy.“

 Petra (14. 9. 2015)

 

„Working with Lucie was a pleasure, she helped me overcome my anxiety in a friendly way. Her method of getting me to come up with answers to my own questions and guiding me made the things we discussed much more memorable. Since our coaching sessions I have been able to deal with situations I previously avoided much better. I hope to keep improving and I believe that I am on the right track after meeting with Lucie for coaching.“

 Andrew (12. 2. 2014)

„Lucie je naprostý profík, ale i přesto sezení probíhají v přátelském duchu a cítíte se jako doma. Měl jsem již zkušenost s jinými „profesionálními“ kouči, avšak Lucie byla zatím jednoznačně nejlepší. Svým koučinkem mi pomohla vyřešit spoustu věcí, na které bych byl sám krátký. Určitě ji doporučuji.“

Ondřej (20. 5. 2013)

„Za Lucií jsem přišel s osobním problémem v milostném životě, se kterým jsem již dlouho nedovedl pohnout. Díky naší spolupráci se mi v průběhu 6ti sezení povedlo s problémem nejen pohnout, ale i dosáhnout prvních výsledků - koučování od Lucie na to mělo zásadní vliv. Je profesionální, milá a dovede Vám pomoci s čím budete potřebovat. Jako osobního kouče ji doporučuji všemi deseti.“

Pavel (15. 3. 2013)

bottom of page