top of page

PSYCHOLOG / PRAHA 1

Vaše obtíže / Přání & touhy / Mezilidské vztahy

Stavy smutku & úzkosti / Sebevědomí

Balancování rodiny, přátel, práce

 

Nemáte vážné deprese ani jiná psychická onemocnění, takže nechcete a nepotřebujete docházet za psychiatrem. Přesto byste ale rádi vyhledali odborníka a popovídali si s ním o tom, co prožíváte?

 

Jsem psycholožka a kouč s česko-americkým vzděláním. V rámci své soukromé praxe poskytuji psychologické poradenství a koučování pro mladé dospělé (18 až 45 let). Zaměřuji se na témata: partnerské a rodinné vztahy, komunikace, osobní rozvoj, stavy deprese a úzkosti, stres, zdravý životní styl, sebevědomí, motivace a identita. Mojí hlavní prioritou je poskytnout vám bezpečné a důvěrné prostředí pro sdělení vašeho příběhu a pomoci vám na cestě za lepšími zítřky.

 

Dokážu se vcítit do těch z vás, kteří zrovna prochází složitým obdobím, ale také do těch, kteří jen pociťují stagnaci a rádi by se pustili do projektu osobního růstu. Jako psycholog podporuji své klienty v sebepoznání, které povede k lepší orientaci v sobě i ve svém okolí. Můj terapeutický přístup ovlivněný dvouletým výcvikem pro kouče a supervizory se liší tím, že v rozhovoru kladu méně důrazu na klientovu minulost a více na jeho přítomnost a budoucnost. Věřím, že minulost automaticky nepředurčuje to, kým jsme nebo kým se můžeme stát.

Psycholožka Praha
  • Vztahové poradenství

  • Osobní poradenství

  • Terapie zaměřená na řešení

  • Terapie přijetí a odhodlání

  • Psychosomatika

Zajímá mne také oblast psychosomatiky. Jak je známo, tělo a psychika jsou vzájemně propojené, tedy nefungují nezávisle na sobě. Například úzkostní klienti mají často potíže se zažíváním. O psychosomatiku jsem se začala zajímat před několika lety, kdy se kumulující problémy začaly projevovat „nevysvětlitelnými“ bolestmi hlavy. Nakonec se stačilo podívat na svůj přístup k životu a nezdravé návyky s upřímností a provést několik změn. Dnes svým klientům pomáhám zvýšit povědomí o sobě, o souvislostech v jejich životech a provázím je tak na cestě k pozitivním změnám.

články a rozhovory

poslední příspěvky z BLOGU

Morning Rituals

MOUDRA

PRO HOLKY

Může být nějaká knížka jako starší sestra, kamarádka a psycholožka v jednom?

 

Ano. Kniha Moudra pro holky má tu ambici a dle reakcí čtenářek všech věkových kategorií se jí to povedlo!

 

Laskavou a upřímnou formou vám poradí se vším možným a navíc nikdy nevyzradí žádné vaše tajemství.

bottom of page