top of page

PROGRAM GIRLBOSS CONFIDENCE

kurz sebevedomi

Girlboss Confidence je desetitýdenní program, který vám zvedne pocit sebevědomí minimálně o tři úrovně pomocí ověřených nástrojů a transformačních strategií krok za krokem.

Necítím se dobře ve své kůži. Pozoruji na sobě věci, které nedokážu přijmout a chtěla bych je změnit. V některých životních oblastech cítím velké nenaplnění. Bojím se, že to je výsledek mého nízkého sebevědomí. Myslím si, že kdybych se lépe poznala a naučila se mít víc ráda a věřit si, vyřešilo by to mnoho mých problémů.

Poznáváte se v těchto myšlenkách? Čtěte dále.

– 70% lidí přisuzuje část svého pracovního úspěchu právě vyššímu sebevědomí

– 75% žen s nízkým sebevědomím tvrdí, že když se ohledně sebe necítí dobře, provozují negativní a nezdravé činnosti (příliš jídla, alkoholu, nakupování, prokrastinace)

– Lidé s nízkým sebevědomím průměrně vydělávají výrazně méně peněz

– Muži i ženy volí sebevědomí jako tu nejatraktivnější vlastnost u potenciálního partnera (statistika Gitnus, 12/2023)

Sebevědomí a sebedůvěra jsou dva z osmi pilířů vztahu k sobě. Dobrý vztah k sobě není úplně snadné popsat. Je však snadné pozorovat jeho vliv na všechny oblasti života: hlavně na vztahy, pracovní úspěch a životní naplnění.

Tato pravda je klíčová: Úroveň vašeho sebevědomí přímo ovlivňuje schopnost užívat si život a mít z něj dobrý pocit. Úroveň vašeho vztahu k sobě předurčuje kvalitu vašich dalších vztahů a pocit pracovního uspokojení.

 

Proč to tak je? Zde je zjednodušené vysvětlení: žena s vysokým sebevědomím rozumí sama sobě, a proto , co chce. A protože se má ráda a záleží jí na sobě, tak i JDE po tom, co chce. Nedopouští, aby přílišné přemýšlení a utápění se v nepříjemných emocích sabotovalo její život. Rozumí tomu, že jen ONA si může vytvořit život, který ji bude bavit žít, a je tedy v roli kreativního tvůrce svých dnů.

 

Sebevědomá žena VÍ co chce a JDE si za tím – ať už jsou to naplňující vztahy nebo smysluplná práce. Díky tomu je šťastnější a postupně stále více sebevědomá – dostala se totiž do pozitivně „začarovaného“ kruhu, na rozdíl od většiny populace, která se točí v tom negativně začarovaném.

Pokud byste své sebevědomí chtěli zvýšit a hledáte někoho, kdo by vám s tím srozumitelně a spolehlivě pomohl, jste na správném místě. Vytvořila jsem program, který vám zvedne sebevědomí minimálně o tři úrovně a dostane vás do onoho pozitivně začarovaného kruhu.

 

Jak vám program GIRLBOSS CONFIDENCE pomůže? Po 10 týdnů, každé úterý, vám do e-mailové schránky přistane zpráva ode mě s ověřenými nástroji a transformačními strategiemi vysvětlenými krok za krokem, které vám pomohou vztah sobě posunout na novou úroveň. Najdete tam hlavní zadání na daný týden plus volitelnou aktivitu pro ty, které chtějí zapracovat víc a z programu vytěžit maximum.

 

Nebude chybět motivační faktor – některé bonusy obdržíte až po splnění aktivity v polovině programu. Konzultaci se mnou dostanete až po splnění poslední aktivity programu. Toto zajistí, že program dotáhnete do zdárného konce (žádná kniha ani naprostá většina jiných programů tímto způsobem nemotivuje a proto se slibované výsledky často nedostaví).

 

Pokud po skončení kurzu budete mít pocit, že se váš vztah k sobě nezlepšil alespoň o tři úrovně i přes splnění zadaných aktivit, dostanete peníze zpět. Nemáte co ztratit. Svoji praxi psycholožky a koučky vedu již deset let, mám stovky spokojených klientů, tisíce odkoučovaných hodin a desítky pozitivních recenzí. Budete v dobrých rukou.

Psycholožka Praha

Program GIRLBOSS CONFIDENCE

dvě varianty spolupráce

 

s Variantou Express získáte:

 

1. deset e-mailů s ověřenými nástroji

a transformačními strategiemi krok za krokem

2. online konzultaci se mnou po dokončení programu

+ BONUSY

 

3. moje seberozvojová eKniha pro ženy

4. návod: jak rozpoznat toxické muže

5. návod: jak na zvýšení emoční inteligence

6. tahák: přehledná tabulka 100 emocí

začínáme: 13. 2. 2024

bonusy 4 a 5 obdržíte ihned po zaplacení

PROGRAM BUDE ZNOVU SPUŠTĚN V ÚNORU 2025

Níže se můžete přihlásit na čekací list.

7 490 Kč

s Variantou VIP získáte:

 

1. deset e-mailů s ověřenými nástroji

a transformačními strategiemi krok za krokem

2. deset konzultací (v poradně a online)

přímo se mnou, kde vše probereme

+ BONUSY

3. moje seberozvojová eKniha pro ženy

4. návod: jak rozpoznat toxické muže

5. návod: jak na zvýšení emoční inteligence

6. tahák: přehledná tabulka 100 emocí

začínáme: 13. 2. 2024

bonusy 5 a 6 obdržíte ihned po zaplacení

PROGRAM BUDE ZNOVU SPUŠTĚN V ÚNORU 2025

Níže se můžete přihlásit na čekací list.

 

29 990 Kč

Pokud vás program GIRLBOSS CONFIDENCE zaujal, ale nejdříve se chcete na něco zeptat, napište mi zprávu anebo e-mail: kouc.praha@gmail.com.

 

Bezmála 100 pozitivních hodnocení od klientů lze najít na mém webu a na dalších, nezávislých portálech jako Google nebo Známý Lékař.

„Moc děkuji za vaši pomoc a užitečné metody, ke kterým se budu vracet. Jsem pyšná na to, jak jsme pokročily s úrovní mé asertivity. Dnes a denně se v práci i doma setkávám se situacemi, u kterých si sama řeknu, že bych je dřív neuměla vyřešit tak, abych byla spokojená.“

– K.

„Když jsem k Lucii přišla, tak jsem trpěla na úzkosti a nevěděla jak správně komunikovat a pracovat se svým okolím. Potřebovala jsem zapracovat na mnoha oblastech. Mohu nyní říct, že jsem mnohem sebevědomější, klidnější a dokážu stresové situace zvládat o mnoho lépe než dřív. Moc se mi líbilo dostávat užitečné tipy, doporučení a úkoly, které mě posunuly. Děkuji za veškerou práci a celkový posun, který na sobě vidím!“

– M.

 

„Trápil mě nedostatek sebevědomí, sebedůvěry a také úzkosti z některých situací. Nebyla jsem si jistá, co mám od spolupráce očekávat, ale byla jsem velmi mile překvapena. Na konzultaci jsem se vždycky těšila – Lucie není jen úžasný psycholog, ale taky člověk. Během naší spolupráce jsem měla nespočet aha momentů, kdy jsem si uvědomila něco, co mi dlouhou dobu unikalo. Když se podívám do svých starých poznámek, vidím na sobě velký posun k lepšímu. Ještě jednou Vám, Lucie, za všechno moc děkuji! Jsem velice vděčná, že jsem měla možnost spolupracovat právě s Vámi. Pokud budu v budoucnu zase s něčím bojovat, moc ráda se vrátím.“

– N.

 

„Hledání vhodného terapeuta může být pro mnoho lidí stresující a zdlouhavý proces, já jsem ale uspěla hned napoprvé, a to s Lucií. Celou naši spolupráci bych ráda shrnula jedním slovem: eye-opening. Lucie je odborníkem na svém místě, je chápavá, milá a vždy reaguje zvídavými otázkami, které člověka nutí k zamyšlení. Moc se mi líbily aktivity, které má pro klienty připravené, stejně tak její knížka, kterou jsem již několikrát otevřela. Opravdu nemám asi ani jedinou výtku, spolupráce mi dala mnoho podnětů k zamyšlení a k další práci na sobě samé, se kterou rozhodně nehodlám skončit. Děkuji a velmi tímto Lucii doporučuji.“

– K.

bottom of page