top of page

CENÍK KOUČOVÁNÍ A PORADENSTVÍ

  • Koučování a poradenství nejsou služby hrazené zdravotními pojišťovnami, proto si je klienti hradí sami.

  • Možnosti platby: v hotovosti na konci sezení nebo platbou předem na účet 91448299 / 5500.

  • Přeobjednání a rušení sezení: jakákoli změna termínu či jeho rušení musí být hlášeny minimálně 48 hodin předem. Při omluvě den předem je klient povinen uhradit polovinu ceny na účet, v případě omluvy ten samý den hradí plnou cenu.

Chtěli byste dostávat měsíční seberozvojový článek zdarma? Je to snadné, stačí jen zadat:

KOUČINK

Praha 1

45 min. / 1 osoba

 

1 sezení ..........................  2500 Kč

Telefonicky .....................  2500 Kč

PORADENSTVÍ

Praha 1

45 min. / 1 osoba

 

1 sezení ..........................  2500 Kč

Telefonicky .....................  2500 Kč

COACHING

COUNSELING

45 min / 1 person

 

1 session .....................  2500 CZK

Online .........................  2500 CZK

OTÁZKY A ODPOVĚDI

  • Kolik konzultací budu potřebovat?

 

Pokud máte jedno menší téma, postačí nám klidně jedno či dvě sezení. Většina z vás má ale několik témat, které tvoří výslednou nespokojenost – tady se obvykle pohybujeme kolem deseti sezení, v rámci kterých pocit životní spokojenosti výrazně zvýšíme. Většina klientů tedy přijde přibližně 7x až 13x. Někteří jsou se službou tak spokojeni, že i po dořešení všech zásadních věcí pokračují s konzultacemi jednou za měsíc.

  • Můžete mi pomoci se všemi mými tématy?

 

Specializuji se především na témata: partnerské a rodinné vztahy, komunikace, osobní rozvoj, stavy deprese a úzkosti, stres, zdravý životní styl, sebevědomí, motivace a identita. S klienty samozřejmě probíráme i další běžná témata, nicméně jsou také oblasti, kterým se nevěnuji. Když se budete chtít objednat, předem se spolu ujistíme, zda s vašimi tématy mohu pomoct. Pokud ne, ráda vám doporučím jiného odborníka či vyhovující postup.

  • Mám další otázky. Kde najdu více informací?

 

Více informací o mně a poskytovaných službách najdete v několika sekcích tohoto webu. Před prvním sezením zasílám zprávou všechny zásadní informace pro nové klienty. Pokud se po konzultaci dohodneme na delší spolupráci, posílám potom e-mailem další informace – například jak budou sezení dál probíhat, co očekávat, jak konzultace co nejlépe využít apod. S jakýmkoli dotazem se na mě můžete také obrátit přes kontaktní formulář nebo na e-mailové adrese: kouc.praha@gmail.com.

  • Potřebuji opravdu pomoc psychologa či kouče?

 

Chtěli byste se objednat, ale váháte, zda je to nutné? Zejména ženám doporučuji si pořídit moji knihu. Pokud nejste v akutní situaci, dovede nahradit i několik odborných konzultací. Pokrývám v ní většinu témat, kvůli kterým ženy vyhledávají mé služby a navrhuji řešení. Jak na partnerské a rodinné problémy, jak si zvýšit sebevědomí, snížit stres, strategie na překonání perfekcionismu a prokrastinace a samozřejmě také postupy na zvládnutí úzkostí, depresivních stavů, včetně popsání cest, které vedou k udržitelné spokojenosti. Knihu můžete prozkoumat níže v tištěné i elektronické verzi.

bottom of page